Stolni tenis – rezultati natjecanja za dječake – osnovne škole

Stolni tenis – rezultati natjecanja za dječake – osnovne škole

REZULTATI NATJECANJA OSNOVNIH ŠKOLA
STOLNI TENIS – DJEČACI
Četvrtak, 18.12.2015.

STOL 1/2

ŠŠD “KREŠIMIR” – ŠŠS “BRODARICA”          3:0
ŠŠD “METERIZE” – ŠŠD “SKRADIN”               1:3
ŠŠD “BRODARICA” – ŠŠD “SKRADIN”            0:3
ŠŠD “KREŠIMIR” – ŠŠD “METERIZE”              3:2
ŠŠD “METERIZE” – ŠŠD “BRODARICA”         3:2
ŠŠD “SKRADIN” – ŠŠD “KREŠIMIR”               3:0

Prvi u skupini: ŠŠD “SKRADIN”
Drugi u skupini: ŠŠD “KREŠIMIR”

STOL 3

ŠŠD “SOKOL” – “ŠŠD “MLADI”                    3:2
ŠŠD “ČISTA VELIKA” – ŠŠD “SOKOL”        0:3
ŠŠD “MLADI” – ŠŠD “ČISTA VELIKA”          3:1

Prvi u skupini: ŠŠD “SOKOL”
Drugi u skupini: ŠŠD “MLADI”

FINALE

Za treće mjesto:

ŠŠD “KREŠIMIR” – ŠŠD”MLADI”           2:3

Za prvo mjesto:

ŠŠD “SKRADIN” – ŠŠD “SOKOL”          2:3

Konačni poredak:

ŠŠD “SOKOL” – Katolička osnovna škola
ŠŠD “SKRADIN” – OŠ “Skradin”
ŠŠD “MLADI” – OŠ “Juraj Dalmatinac”

Prvoplasirana momčad: Luka Čulav, Riko Bura, Matija Opalić Aicher
Voditelj: Ive Labor,prof.

Stolni tenis – rezultati natjecanja za mladiće – srednje škole

Stolni tenis – rezultati natjecanja za mladiće – srednje škole

REZULTATI  NATJECANJA   SREDNJIH  ŠKOLA

STOLNI TENIS – MLADIĆI

 

Četvrtak, 18.12.2014. – Tehnička škola Šibenik

STOL 1/2

  1. ŠŠD „TUŠ“ – ŠŠD „Ekonomist“  0 : 3
  2. 2.ŠŠD“ Gimnazijalac“ –  ŠŠD „Tehničar“             3 : 1
  3. 3. ŠŠD „Ekonomist“   – ŠŠD „Tehničar“               3 : 2
  4. 4. ŠŠD „TUŠ“ –   ŠŠD“ Gimnazijalac“                  2 : 3
  5.  5. ŠŠD“ Gimnazijalac“  –  ŠŠD „Ekonomist“      3 : 2
  6. 6. ŠŠD „Tehničar“  –   ŠŠD „TUŠ“                        3 : 2

 

Prvi u skupini: ŠŠD „Gimnazijalac“

Drugi u skupini:   ŠŠD „Ekonomist“

 STOL 3

1.ŠŠD „Obrtnik“ – ŠŠD „Medicinar“                   3 : 0

2.ŠŠD „Lovre Monti“  – ŠŠD „Obrtnik“              3 : 1

3.ŠŠD „Medicinar“ – ŠŠD „Lovre Monti“           0 : 3

 

Prvi u skupini:: ŠŠD „Lovre Monti“

Drugi u skupini:  ŠŠD „Obrtnik „

 

FINALE

Za treće mjesto:

ŠŠD „Ekonomist“ –  ŠŠD „Obrtnik“  0 : 3

Za prvo mjesto:

ŠŠD „Gimnazijalac“ –    ŠŠD „Lovre Monti“     2 : 3

 

  1. ŠŠD „Lovre Monti“ -Srednja strukovna škola Lovre Monti Knin

2.ŠŠD „ Gimnazijalac“ – Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik

3.ŠŠD „Obrtnik“ – Industrijsko obrtnička škola Šibenik

 

Prvoplasirana momčad: Marin Ukić, Marko Jurković, Nikola Dobrijević 

Voditelj:Dario Lapić,prof.

Stolni tenis – rezultati natjecanja za djevojčice – osnovne škole

Stolni tenis – rezultati natjecanja za djevojčice – osnovne škole

          

REZULTATI  NATJECANJA   OSNOVNIH  ŠKOLA

STOLNI TENIS – DJEVOJČICE

 

Četvrtak, 18.12.2014. – Tehnička škola Šibenik

STOL 1/2

  1. ŠŠD „Čista Velika“ – ŠŠD „Mladi“                               3 : 0
  2. 2.ŠŠD „Brodarica“ –  ŠŠD „Skradin“                          0 : 3
  3. 3. ŠŠD „Mladi“   – ŠŠD „Skradin“                               2 : 3
  4. 4. ŠŠD „Čista Velika“ –   ŠŠD „Brodarica “                3 : 1
  5. 5. ŠŠD „Brodarica “  –  ŠŠD „Mladi“                          1 : 3
  6. 6. ŠŠD „Skradin“  –   ŠŠD „Čista Velika“                   3 : 1

 

Konačni poredak:

1. ŠŠD „Skradin“ – OŠ „Skradin“

2. ŠŠD„Čista Velika“ – OŠ „Čista Velika“

3.ŠŠD „Mladi“ – OŠ „Juraj Dalmatinac“

 

Prvoplasirana momčad: Tonka Banić, Iva Rašin, Karla Banić, Nataša Brajković-Stojčevski                                                                          Voditelj: Marin Šiklić,prof.

Badminton – rezultati natjecanja za mladiće – srednje škole

Badminton – rezultati natjecanja za mladiće – srednje škole

REZULTATI  NATJECANJA   SREDNJIH  ŠKOLA

BADMINTON – MLADIĆI

 

Srijeda,10.12.2014. –OŠ Meterize

TEREN  1

1.ŠŠD „Naprijed“ –   ŠŠD „Gimnazijalac“                0 : 3

2.ŠŠD „Tehničar“  –  ŠŠD „TUŠ“                               3 : 0

3.ŠŠD „Gimnazijalac“ –  ŠŠD „TUŠ“                         3 : 0

4.ŠŠD „Naprijed“ –  ŠŠD „Tehničar“                          0 : 3

5.ŠŠD „Tehničar“  –  ŠŠD „Gimnazijalac“                 3 : 2

6.ŠŠD „TUŠ“  –  ŠŠD „Naprijed“                               3 : 2

Prvi u  skupini: ŠŠD „Tehničar“

Drugi u skupini: .ŠŠD „Gimnazijalac“

 

TEREN  2

1.ŠŠD „Medicinar“-  ŠŠD „Ekonomist“                  0 : 3

2.ŠŠD „Obrtnik“  –   ŠŠD „Medicinar“                    3 : 0

3. ŠŠD „Ekonomist“ –  ŠŠD „Obrtnik“                    3 : 2

Prvi u  skupini:  ŠŠD „Ekonomist“

Drugi u skupini:   ŠŠD „Obrtnik“

 

FINALE

Za treće mjesto:

ŠŠD „Obrtnik“ – ŠŠD „Gimnazijalac“        0 : 3

Za prvo mjesto:

ŠŠD „Ekonomist“ –    ŠŠD „Tehničar“        2 : 3

Konačan poredak:

  1. ŠŠD „Tehničar“ – Tehnička škola Šibenik

2. ŠŠD „Ekonomist“ – Ekonomska škola Šibenik

  1. ŠŠD „Gimnazijalac“ – Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik

 

Prvoplasirana momčad: Tonći Zoričić, Nino Sladić, Tomislav Junaković, Matej Milovac                                                                                     Voditelj:Irena Rupić Pietri,prof.