Rukomet – rezultati natjecanja za dječake – osnovne škole

Rukomet – rezultati natjecanja za dječake – osnovne škole

REZULTATI NATJECANJA – RUKOMET – DJEČACI OSNOVNE ŠKOLE
Školska godina 2014./2015.

12.ožujka 2015. OŠ Čista Velika
1. Čista – Osnovac 14:11

9. ožujka 2015. OŠ Vodice
1. Galeb – Okit 5:15
2. Krešimir –Galeb 10:3
3. Okit – Krešimir 11:8

16. ožujka 2015. OŠ Meterize
1. Mladi – Brodarica 17:5
2. Brodarica – Meterize 6:11
3. Meterize – Mladi 7:11

20. ožujka 2015. OŠ Meterize – FINALE
1. Mladi – Okit 4:14
2. Okit – Čista Velika 19:7
3. Čista Velika – Mladi 13:16
Konačan poredak:
1. ŠSD Okit – OŠ Vodice
2. ŠSD Mladi – OŠ Jurja Dalmatinca
3. ŠSD Čista Velika – OŠ Čista Velika
4. ŠSD Osnovac – OŠ Murterski škoji Murter
5. ŠSD Krešimir – OŠ Petra Krešimira IV.
6. ŠSD Meterize- – OŠ Meterize
7. ŠSD Galeb – OŠ Pirovac
8. ŠSD Brodarica – OŠ Brodarica
Sastav prvoplasirane momčadi: Lasan, Lasan – Zorababel, Šprljan, Španja, Palavra, Fržop, Zurak, Babac, Pervan, Dragun, Kutija, Markunović,
Voditelj: Bore Vuković, prof.

Odbojka – rezultati natjecanja za mladiće – srednje škole

Odbojka – rezultati natjecanja za mladiće – srednje škole

REZULTATI  NATJECANJA   SREDNJIH  ŠKOLA

ODBOJKA – M

 

Utorak, 3.03.2015. – OŠ Vidici

1.grupa

ŠŠD „Gimnazijalac“ –  ŠŠD „Tehničar“       2 : 0    (25:5, 25:9)

ŠŠD „Ekonomist“ –  ŠŠD „Gimnazijalac“   0 : 2     (24:26; 17:25)

ŠŠD „Tehničar“ –  ŠŠD „Ekonomist“          0 : 2    (20:25,22:25)

2.grupa

ŠŠD „Medicinar“- ŠŠD „TUŠ“                    2 : 0    (25:19; 25:18)

Finale :

-za treće mjesto:

ŠŠD „TUŠ“ –  ŠŠD „Ekonomist“                    0 : 2  (25:27; 12:25)

-za prvo mjesto:

ŠŠD „Gimnazijalac“  – ŠŠD „Medicinar“      2 : 0  (25:12; 25:14)

Konačan poredak:

  1. ŠŠD „Gimnazijalac“ – Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik
  2. ŠŠD „Medicinar“ – Medicinska i kemijska škola Šibenik
  3. ŠŠD „Ekonomist“ – Ekonomska škola Šibenik

 

Prvoplasirana momčad: Burazer-Pavešković  Z., Burazer-Pavešković  L., Ercegović L., Olivani J., Mrdeža L., Čičin-Šain T., Gulam V., Mačukat M., Zorić L., Bralić L. 

Voditelj:Krešimir Mudronja,prof.